Universitatea "Tibiscus" din Timisoara
Coloana pe care se sprijina educatia ta !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Universitatea "Tibiscus" din Timisoara | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSITATEA "TIBISCUS" DIN TIMISOARA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alesiandra la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
28 - 58 ani
Universitatea "Tibiscus" din Timisoara / Stiinte Economice / intavamant la distanta  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Narcis
Vizitator



Sunt student anul I la Stiinte Economice si as dori sa imi raspundeti daca se poate face transferul de la invatamant la zi la cel de la distanta.Multumesc pentru cooperare

pus acum 20 ani
   
dev
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
Cel mai sigur este sa te adresezi secretariatului de la Facultatea de Stiinte Economice pentru a afla raspunsul la intrebarea ta. In orice caz, alternativa la invatamantul de zi nu este "la distanta" ci "frecventa redusa", ceea ce presupune obligativitatea de a frecventa seminarii si laboratoare conform orarului pentru frecventa redusa. Succes!

pus acum 20 ani
   
alin
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1
ceau.sunt student in anul 2  Facultatea de Stiinte Economice UVT la zi sectia Management, si as vrea sa stiu daca exista aceasta sectie in cadrul Universitatii Tibiscus.A doua intrebare ar fii daca pot face transferul la Fara frecventa tot in anul 2 cu tot cu restante.mersii

pus acum 19 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Salutare, Alin
1) nu avem sectie de Management. Sectiile existente de la Facultatea de Stiinte Economice le poti afla pe.
2) exista sectie de invatamant cu frecventa redusa (in weekend) la Stiinte Economice, inclusiv anul II, dar la specializarea Contabilitate si Informatica de gestiune. Daca aceasta iti convine si daca pe baza rezultatelor obtinute la Vest ai destule credite sa poti trece in anul II, nu e nici o problema. Aceasta insa trebuie discutat personal pe baza Situatiei scolare direct la facultate, sau azi-maine (27-28 iulie) sau dupa 4 septembrie, deoarece in luna august suntem si noi ca tot omul in concediu.
Succes!


pus acum 19 ani
   
mino82
Membru nou

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
Ceau , vreau sa stiu daca se mai fac inscrieri la contabilitate cu frecventa redusa.Stiu ca este cam tarziu dar doresc sa stiu daca se mai poate.
Va multumesc anticipat.


pus acum 19 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Inscrierile s-au incheiat de mult, ne pare rau, la toamna...

pus acum 19 ani
   
mino82
Membru nou

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
Nu exista nici o alta modalitate sa ma inscriu acum?
A trecut doar o luna!
o luna se poate recupera  destul de repede....


pus acum 19 ani
   
mino82
Membru nou

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
Dami un nr de tel sa te sun, am mai auzit cazuri in care s-au inscris mai tarziu si poate se poate rezolva si problema mea.

pus acum 19 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Telefonul facultatii este 202931 sau 202932, interior 115 (secretariat).

PS.
Intrebarea initiala era "doresc sa stiu daca se mai poate".
Nu intelegem atunci ultima interventie in care se spune "stiu ca se mai poate".
Care e de fapt adevarul?


pus acum 19 ani
   
mino82
Membru nou

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
Adevarul e dincolo de noi
Sper ca nu va suprati mai glumesc si eu si oricum in ziua de azi totul e relativ..
Nu?


pus acum 19 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182


pus acum 19 ani
   
admin
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 182
Incepand cu 16.03.2007, acest forum este inchis.

Ne cerem scuze pentru inconvenient, va multumim pentru interesul pe care l-ati aratat discutiilor si va invitam sa accesati noul forum de discutii al Universitatii "Tibiscus", la adresa:


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la